מידע ותקנון משלוח והובלה

שיטת חישוב עלות המשלוח

לקוחות יקרים שיפרנו את שיטת חישוב המשלוח לאחר שקיבלנו את המשוב הנפלא שלכם.

חישוב המשלוח ייעשה לפי חבילות ולא לפי מוצר

לדוגמה: אם רכשת 2 מוצרים מאותו הספק / מוכר יחוייב עלות משלוח 1 במקום עבור כל מוצר בנפרד כפי שהיה בעבר.

באם יש בחבילה מוצר שהוא במשלוח חינם לא תחויב כל החבילה בעלות משלוח.

תנאי ומדיניות משלוחים

כל ההזמנות מטופלות ונשלחות בימי עסקים (ימים א’-ה’, לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג, ימי חג חול המועד וימי שבתון במשק) הזמנות שיקלטו במערכת בימים שאינם ימי עסקים ייחשבו כהזמנה ביום העסקים העוקב.

אין אנו אחראים לכל נזק בגין איחור ו/או עיכוב שנגרמו כתוצאה מעיכוב באספקת המוצרים ובמסירתם ללקוח. למען הסר ספק המשלוחים מבוצעים על ידי חברות חיצוניות ולפי תנאיהם ולא על ידי מנהלת האתר.

שימו לב על מנת לייעל את המשלוח אליכם מומלץ לבחור משלוח לכתובת שבה הנכם זמינים רוב יומכם – בעבודה, בבית או בכל כתובת אחרת לבחירתכם.

זמן מסירה ממוצע הוא 2-7 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה. אנו מתחייבים לאספקה של עד 14 ימי עסקים.

אספקת מוצרים על ידי משלוחים הנה בתחומי ישראל בלבד וכפופה לנגישות סבירה (הגבלות ביטחוניות וכיוצ”ב) במקרים מסוימים או באזורים חריגים בהם אין אפשרות מסירה ע”י חברות השילוח איתם אנו עובדים יוצע למזמין לתאם מקום מסירה חדש או לחילופין לבטל את העסקה ללא כל עלות. 

 

תנאי ומדיניות הובלה

בחבילות מוצרים שבירים או שמעל משקל 10 ק”ג או שמפאת גודלם או כל סיבה אחרת נצרך כח עזר נוסף להובלה (כמו אדם נוסף או מכשיר עזר) לא ניתן לבצע משלוח רגיל אלא רק הובלה.

זמן מסירת המשלוח ללקוח משוער עד 14 או 21 ימי עסקים מיום ההזמנה וכפי המופיע בדף המוצר.

אספקת מוצרים על ידי הובלה הנה בתחומי ישראל בלבד וכפופה לנגישות סבירה (הגבלות ביטחוניות וכיוצ”ב) במקרים מסוימים, אזורים חריגים בהם אין אפשרות מסירה ע”י חברות ההובלה איתם אנו עובדים יוצע למזמין לתאם מקום מסירה חדש או לחילופין לבטל את העסקה ללא כל עלות.

לא תתבצע הובלה הדורשת מנוף או הובלה מעל קומה 3 כשאין אפשרות להשתמש במעלית וכן לא תתבצע הובלה במקרה בו הפתחים צרים מגודל החבילה – במוצרים מסויימים ניתן לבצע הובלה גם במקרים אלו בתיאום מראש.

בהובלת מקרר – במידה ויש לפרק את דלתות המקרר כדי להכניסו בפתח כלשהו, הדבר כרוך בתשלום נוסף ישירות למוביל.
אין אפשרות להעלות מוצרי הובלה במדרגות ספירלה
רשימת הישובים בהם מתבצעת חלוקה של מוצרי הובלה משתנה ממוצר למוצר לפי חברות ההובלה וניתן לברר מידע זה באמצעות פנייה לשירות והתמיכה באתר, בישובים רחוקים או מעבר לקו הירוק מומלץ לברר עם נציגינו קודם הרכישה באתר !

פינוי פסולת אלקטרונית ומוצרי חשמל

בהתאם להוראות חוק לטיפול סביבתי בציוד חשמלי ואלקטרוני ובסוללות, תשע”ב – ניתן למסור לנו במועד אספקת הציוד החדש שתרכשו באתר זה, את הציוד הישן הדומה לציוד שאתם רוכשים, שהינו במשקל או בכמות הדומים לציוד הנמכר, וזאת ללא כל תשלום או תמורה אחרת ובתנאי שמדובר בציוד חשמלי ואלקטרוני שהחוק חל עליו, ושהציוד שפינויו מבוקש אינו מזיק. מקרים הנחשבים לפינוי חריג ובאישור הלקוח מראש, רשאי המשווק לדרוש מהלקוח תשלום בגין פינוי המוצר הישן בהתאם לתעריף שנקבע להובלות חריגות והכל בהתאם להוראות “נוהל פינוי פסולת ציוד חשמלי ואלקטרוני מבית לקוח” של המשרד להגנת הסביבה מיום  24.07.2017 1. כאשר הציוד הישן נמצא בקומה שלישית ומעלה בבניין שבו אין מעלית או כאשר לא ניתן להשתמש במעלית לשם הורדת הציוד הישן (במידה והלקוח מביא בעצמו את הציוד הישן לכניסת הבניין לא יגבה תשלום בגין הפינוי). 2. כאשר יש צורך בפירוק חלק מהציוד הישן (למשל, פירוק דלת מקרר על מנת לפנותו). 3. לא יתבצע פינוי של ציוד ישן באמצעות מנוף.