בזק היא קבוצת התקשורת הגדולה והמובילה בישראל. החברות המרכיבות את קבוצת בזק עוסקות בכל מגוון שירותי הטלקום: טלפוניה מקומית ובינלאומית, קווית ואלחוטית, אינטרנט מהיר, תמסורת ועוד.

הרשת הקווית של בזק
התשתית הקווית של בזק מורכבת מרשת דיגיטלית ורשת IP – כ- 2.1 מיליון קווי גישה ויותר מ-31,000 ק”מ של סיבים אופטיים המאפשרים לה לספק את כל שירותי הערך המוסף שבנמצא. Fiber NGN – גלישה במהירות 1 ג’יגה
בזק ממשיכה כל העת להשקיע בשדרוג תשתיות התקשורת, במטרה לספק שירות מתקדם ללא פשרות. בימים אלו ממשיכה בזק להעמיק את פריסת רשת הסיבים האופטית, ה-Fiber NGN. מהלך זה מהווה שלב נוסף בפרוייקט ה-NGN, לקראת כניסה עתידית של החברה לאספקת רוחבי פס גדולים מהקיימים היום, ושירותי תקשורת מתקדמים ללקוחות, וזאת על בסיס טכנולוגיות אופטיות חדשניות. כבר היום, רשת ה- NGN הקיימת של בזק מספקת קצבים של עד 100 מגה, וה- Fiber NGN שיאפשר גלישה במהירות 1 גיגה יהווה חלק אינטגרלי ממנה.

NGN – Next Generation Network 
טכנולוגיה המבוססת על סיבים אופטיים הנפרשים בקרבת בית הלקוח, ומאפשרת אספקת שירותי פס רחב בקצבים גבוהים ושירותי טלפוניה מתקדמים מבוססי פרוטוקול IP. בישראל, רוחב הפס שמוצע ללקוח על בסיס הרשת החדשה מגיע עד 100 מגה, ומאפשר לצרכן ליהנות משירותי התקשורת והתוכן המתקדמים ביותר.

שירות ממוקד לקוח
בזק היא חברה מוכוונת לקוח, המעמידה את הלקוח, צרכיו וסדרי העדיפות שלו במרכז העשייה שלה. החטיבה הפרטית מטפלת בכל הקשור בשירות הניתן ללקוחות הפרטיים של החברה, ובין תחומי אחריותה מוקדי השירות בחברה, טכנאי בזק ומודיעין 144. החטיבה העסקית של בזק מספקת פתרונות תקשורת למגזר העסקי.

הוזלת השיחות מבזק
לרשות לקוחות בזק עומד מגוון רחב של מסלולי שיחות ליעדים נייחים וניידים, אשר מספקים חיסכון, וודאות וביטחון לגבי הוצאות התקשורת. רוב לקוחות בזק החדשים והקיימים בוחרים במסלול המתאים לצורכי התקשורת הייחודיים שלהם.

מבצעים מטורפים בבזק

התקנת אינטרנט- חינם! 

קו טלפון 1500 דק’ ב- 89 ש”ח בלבד במקום 150 

להצטרפות למבצע וחזרה של נציג

או חייגו- 077-8054984

נרשמים ולא
מפספסים מבצעים
מוצרים
חמים
פלפון SPINNER DL 45W ק.60 לבן
פלפון SPINNER DL 45W ק.60 לבן
270 199
גרר איכותי
גרר איכותי
49
מקרן חום עומד 1100W עם מפסק הגנה יונדאי
מקרן חום עומד 1100W עם מפסק הגנה יונדאי
159
נעלי תינוקות מבית אבסלוט קומפורט דגם 250-5 SILVER
נעלי תינוקות מבית אבסלוט קומפורט דגם 250-5 SILVER
160 129
מגבת מטבח עבה וסופגת בצבע טורקיז
מגבת מטבח עבה וסופגת בצבע טורקיז
11
גוף תאורה תלוי TEMPLE שלישיה שחור E27
גוף תאורה תלוי TEMPLE שלישיה שחור E27
350